Personeel

Directie

M. Sijbom - Hassing
SBM
Bestuurder
J. Schaak
SCJ
Directeur onderwijs
I. van Balken
BVI
Teamleider bovenbouw
Engels
M. van der Spek
SVM
Teamleider onderbouw

Docenten

J. Baarssen - Ekkelenkamp
BEJ
Engels
L. Baarssen
BSL
Nederlands
Lichamelijke Opvoeding
A. Bakker
BAA
Dienstverlening & Producten
G. Bakker
BAG
Nederlands
H. Bakker
BKH
Godsdienst
H. Bakker
BRH
Engels
Economie
J. Bakker
BAJ
Lichamelijke opvoeding
Sport en Bewegen
G. van de Berg - Molenaar
BMG
Rekenen
De bijzondere keuken
Zorg en Welzijn
Dienstverlening & Producten
G. van den Berg
BVG
Mens & Natuur
Keuzevak EHBO
Talentontwikkeling
Zorg en welzijn
J. de Boer - Kramer
BKJ
Nederlands
R. de Boer
BDR
Engels
J. Bosma
BMJ
Beeldende Vorming
Techniek
J. Blank
BLJ
Nederlands
V. Brouwer
BRV
Mens en Natuur
Talent Ontwikkeling
Zorg en Welzijn
T. Deelstra
DST
Godsdienst
T. Dijkstra
DYT
Wiskunde
M. van Donge
DVM
Mens & Natuur
Biologie
M. Gerrits - Miedema
GMM
Beeldende Vakken
Presentatie & Styling
M. Grevers
GRM
Lichamelijke Opvoeding
Zorgcoördinator
A. Hakvoort - de Boer
HBA
Remediale hulp
Nederlands
G. ten Have
HAG
Beeldende Vakken
I. Hoekstra
HKI
Nederlands
M. Jager - Pierik
JPM
Mens & Maatschappij
T. Jongsma - Pen
JPT
Mens & Natuur
A. Kramer - Kaptijn
KKA
Godsdienst
L. Kwant
KWL
Lichamelijke Opvoeding
G. Leeftink
LEG
Mens & Maatschappij
A. Meun
MNA
Wiskunde
J. ten Napel
NPJ
Wiskunde
J. ten Napel
NTJ
Aardrijkskunde
Geschiedenis
Mens en Maatschappij
L. Pasterkamp - Bakker
PBL
Zorgcoördinator
Zorg en Welzijn
P. Pasterkamp
PKP
Engels
D. Pijnaker
PJD
Zorg en Welzijn
Mens en Natuur
Welzijn volwassenen en ouderen
Welzijn kind en jongere
Uiterlijke Verzorging
Schoonheidsverzorging
Haarverzorging
F. Post
PTF
Techniek
Technologie en Toepassing
Maritiem en Techniek
K.J. Post
PTK
Maatschappijleer
M. Post
PTM
Mens en Maatschappij
Geschiedenis
Geüniformeerde Dienstverlening
K.J. Romkes
RMK
Roosterzaken
Magister
Dienstverlening & producten
De bijzondere keuken
Talent Ontwikkeling
A. Rustenburg
RTA
Lichamelijke opvoeding
Lichamelijke opvoeding 2
S. Scholtalbers
SCS
Biologie
P. van Slooten
SLP
Coördinator havo
Keuzevak Sport & Bewegen
Keuzevak Fotografie
Training & Coaching
PR
A. Smale
SMA
Wiskunde
R. Stekkel
STR
Wiskunde
M. Strampel
STM
muziek
A. Tilman - Swieringa
TSA
DELF-coördinator
Frans
D. van Urk
UVD
Dienstverlening en producten
Talent Ontwikkeling
Techniek
Technologie en Toepassing
E. van Urk
UVE
Engels
J. de Vegt
VDJ
Natuurkunde
Scheikunde
M. Visser - Kramer
VKM
Decaan
Stagecoördinator
Lichamelijke opvoeding
S. Visser
VIS
Economie
Dienstverlening & producten
Ondernemen
L. de Vries
VDL
Engels
J. Wakker
WAJ
Lichamelijke Opvoeding
Mens en Natuur
D. Wesseling
WED
Examensecretaris
Geschiedenis
Mens & Maatschappij
H. Woort - Bos
WBH
Nederlands
Mens en Maatschappij
S. Zandstra
ZAS
Natuurkunde
Scheikunde

Administratie

H. Baarssen
BSH
Leerlingenadministratie
A. de Jong - van Kleef
JKA
Financiële administratie

Adviseur bestuur - directie

J. Halma
HLM
Adviseur bestuur-directie

Conciërge

J. de Boer
BDJ
Conciërge
J.R. Bos
BSJ
Conciërge
W. Kiefte - de Boer
KFW
Conciërge

Directiesecretaresse

B. Rietveld - Arends
RAB
Directiesecretaresse

Hoofd bedrijfsvoering

M. Romkes
ROM
Hoofd Bedrijfsvoering

HRM

J. Klok
KLJ
HRM

ICT

P. Braaksma
BRP
Systeembeheerder
C. Gooijer
ICT-coördinator

Onderwijsassistent

W. Jonkers
JKW
(Technisch) onderwijsassistent
Zorgondersteuner
K. Kramer - Kramer
KRK
Onderwijsassistent
E. Regterschot
REE
(Technisch) onderwijsassistent
Zorgondersteuner
B. Pheijffer
PHB
Technisch onderwijsassistent

Interieurverzorgsters

C. Bakker - Visser
BVC
Interieurverzorgster
R. Hakvoort - van Veen
HVR
Interieurverzorgster
B. Kapitein - van Veen
KVB
Interieurverzorgster
M. Knol - Gerssen
Interieurverzorgster
J. Kramer - Mazereeuw
Interieurverzorgster
L. Kramer - van Urk
Interieurverzorgster
G. van Lenten - Pasterkamp
LVG
Interieurverzorgster
A. Pasterkamp - van Veen
PVA
Interieurverzorgster