Medewerkers

  Alle medewerkers van Berechja

J.R. Bos
BSJ
Conciërge
A. Bakker
BAA
Dienstverlening & Producten
A. Hakvoort - de Boer
HBA
Remediale hulp
Nederlands
A. Kramer - Kaptijn
KKA
Godsdienst
A. Meun
MNA
Wiskunde
A. Pasterkamp - van Veen
PVA
Interieurverzorgster
A. Rustenburg
RTA
Lichamelijke opvoeding
Lichamelijke opvoeding 2
A. Smale
SMA
Wiskunde
A. Tilman - Swieringa
TSA
DELF-coördinator
Frans
A. de Jong - van Kleef
JKA
Financiële administratie
B. Kapitein - van Veen
KVB
Interieurverzorgster
B. Pheijffer
PHB
Technisch onderwijsassistent
B. Rietveld - Arends
RAB
Directiesecretaresse
C. Bakker - Visser
BVC
Interieurverzorgster
C. Gooijer
ICT-coördinator
D. Pijnaker
PJD
Zorg en Welzijn
Mens en Natuur
Welzijn volwassenen en ouderen
Welzijn kind en jongere
Uiterlijke Verzorging
Schoonheidsverzorging
Haarverzorging
D. Wesseling
WED
Examensecretaris
Geschiedenis
Mens & Maatschappij
D. van Urk
UVD
Dienstverlening en producten
Talent Ontwikkeling
Techniek
Technologie en Toepassing
E. Regterschot
REE
(Technisch) onderwijsassistent
Zorgondersteuner
E. Weering
WEE
Rekenen
Wiskunde
E. van Urk
UVE
Engels
F. Post
PTF
Techniek
Technologie en Toepassing
Maritiem en Techniek
G. Bakker
BAG
Nederlands
G. Leeftink
LEG
Mens & Maatschappij
G. ten Have
HAG
Beeldende Vakken
G. van Lenten - Pasterkamp
LVG
Interieurverzorgster
G. van de Berg - Molenaar
BMG
Rekenen
De bijzondere keuken
Zorg en Welzijn
Dienstverlening & Producten
G. van den Berg
BVG
Mens & Natuur
Keuzevak EHBO
Talentontwikkeling
Zorg en welzijn
H. Baarssen
BSH
Leerlingenadministratie
H. Bakker
BKH
Godsdienst
H. Bakker
BRH
Engels
Economie
H. Kapitein
KPH
Coördinator maatschappelijke stage
CKV
TO-lessen
H. Woort - Bos
WBH
Nederlands
Mens en Maatschappij
I. Hoekstra
HKI
Nederlands
I. van Balken
BVI
Teamleider bovenbouw
Engels
J. Baarssen - Ekkelenkamp
BEJ
Engels
J. Bakker
BAJ
Lichamelijke opvoeding
Sport en Bewegen
J. Blank
BLJ
Nederlands
J. Bosma
BMJ
Beeldende Vorming
Techniek
J. Halma
HLM
Adviseur bestuur-directie
J. Klok
KLJ
HRM
J. Kramer - Mazereeuw
Interieurverzorgster
J. Schaak
SCJ
Directeur onderwijs
J. Wakker
WAJ
Lichamelijke Opvoeding
Mens en Natuur
J. de Boer
BDJ
Conciërge
J. de Boer - Kramer
BKJ
Nederlands
J. de Vegt
VDJ
Natuurkunde
Scheikunde
J. ten Napel
NPJ
Wiskunde
J. ten Napel
NTJ
Aardrijkskunde
Geschiedenis
Mens en Maatschappij
K. Kramer - Kramer
KRK
Onderwijsassistent
K.J. Post
PTK
Maatschappijleer
K.J. Romkes
RMK
Roosterzaken
Magister
Dienstverlening & producten
De bijzondere keuken
Talent Ontwikkeling
L. Baarssen
BSL
Nederlands
Lichamelijke Opvoeding
L. Kramer - van Urk
Interieurverzorgster
L. Kwant
KWL
Lichamelijke Opvoeding
L. Pasterkamp - Bakker
PBL
Zorgcoördinator
Zorg en Welzijn
L. de Vries
VDL
Engels
M. Gerrits - Miedema
GMM
Beeldende Vakken
Presentatie & Styling
M. Grevers
GRM
Lichamelijke Opvoeding
Zorgcoördinator
M. Jager - Pierik
JPM
Mens & Maatschappij
M. Knol - Gerssen
Interieurverzorgster
M. Post
PTM
Mens en Maatschappij
Geschiedenis
Geüniformeerde Dienstverlening
M. Romkes
ROM
Hoofd Bedrijfsvoering
M. Sijbom - Hassing
SBM
Bestuurder
M. Strampel
STM
muziek
M. Visser - Kramer
VKM
Decaan
Stagecoördinator
Lichamelijke opvoeding
M. van Donge
DVM
Mens & Natuur
Biologie
M. van der Spek
SVM
Teamleider onderbouw
P. Braaksma
BRP
Systeembeheerder
P. Kaptein
KPP
Maritiem & Techniek
Contactpersoon, Friese Poort, afdeling vmbo MaT
P. Pasterkamp
PKP
Engels
P. de Boer
BDP
Wiskunde
P. van Slooten
SLP
Coördinator havo
Keuzevak Sport & Bewegen
Keuzevak Fotografie
Training & Coaching
PR
R. Hakvoort - van Veen
HVR
Interieurverzorgster
R. Stekkel
STR
Wiskunde
R. de Boer
BDR
Engels
S. Scholtalbers
SCS
Biologie
S. Visser
VIS
Economie
Dienstverlening & producten
Ondernemen
S. Zandstra
ZAS
Natuurkunde
Scheikunde
T. Deelstra
DST
Godsdienst
T. Dijkstra
DYT
Wiskunde
T. Jongsma - Pen
JPT
Mens & Natuur
V. Brouwer
BRV
Mens en Natuur
Talent Ontwikkeling
Zorg en Welzijn
W. Jonkers
JKW
(Technisch) onderwijsassistent
Zorgondersteuner
W. Kiefte - de Boer
KFW
Conciërge